Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-26

Inżynieria / Projektowanie

łódzkie, Łódź

2016-07-21

łódzkie, województwo łódzkie

2016-07-14

łódzkie
łódzkie, Warszawa

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

łódzkie, Łódź i okolice

Inżynier Sprzedaży (automatyzacja procesów)- Ogłoszenie archiwalne

Praca DTH Selection / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Sprzedaż / Obsługa klienta / łódzkie

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest wiodący dostawca z branży automatyki przemysłowej. W związku z rozwojem struktur sprzedażowych w Polsce poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (automatyzacja procesów)

woj. łódzkie
Nr Ref.: AUT2/PRACA.PL

Region: obszar województw - kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami pod kątem rozwiązań technicznych z zakresu automatyki procesowej.

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy u klientów.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.

  • Prowadzenie prezentacji i udział w budowaniu koncepcji systemów sterowania produkcją.

  • Dobór sprzętu, oprogramowania do wymagań aplikacji.

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i negocjacjach ofert handlowych.

  • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy, zaangażowanymi w proces sprzedaży.

  • Udział w realizacji działań promocyjnych i wydarzeń marketingowych odnoszących się do powierzonej grupy klientów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w obszarze automatyki lub elektrotechniki.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B rozwiązań technicznych z zakresu automatyki przemysłowej.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i budowania trwałych relacji.

  • Dobra znajomość rynku automatyki przemysłowej.

  • Doświadczenie z systemami sterowania w procesach ciągłych.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz analityczne.

  • Orientacja na cel i konsekwencja w działaniu.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie z systemami sterowania DCS.

  • Mile widziane doświadczenie z techniką napędową stosowaną w produkcji ciągłej (przemienniki częstotliwości, soft-startery, rozdzielnice kasetowe).

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze IT (sieci Ethernet, wirtualizacja serwerów itp.).

Firma oferuje:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie mającej znaczny udział w rynku automatyki przemysłowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zaawansowane szkolenia techniczne (spółka dysponuje własnym centrum szkoleniowym).

  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w stabilnej organizacji z wieloletnim doświadczeniem rynkowym.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)