Inżynier Sprzedaży
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Sprzedaży

Poznaj stanowisko:
Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...

czytaj więcej: Inżynier ds. Sprzedaży

Praca Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier Sprzedaży - Ogłoszenie archiwalne

Praca TBS Consulting / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier Sprzedaży Mondi Pro Sp. z o.o. dolnośląskie

Inżynier sprzedaży (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. dolnośląskie

Inżynier Sprzedaży Instrumentów Laboratoryjnych Grafton Recruitment dolnośląskie

Inżynier Sprzedaży - branża techniczna Mondi Pro Sp. z o.o. dolnośląskie

Inżynier sprzedaży PGB Human Resources dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 953520, z dnia 2016-01-18

Dla międzynarodowego producenta rozwiązań z obszaru technologii do obróbki metali oraz technologii pomiarowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy, w szczególności systemów pomiarowych dla przemysłu samochodowego.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami w obszarze województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

  • Tworzenie ofert i prezentacji techniczno-handlowych.

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz wprowadzanie aktywności do systemu CRM.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe-techniczne.

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą w obszarach: obrabiarek CNC, wykrawarek, pras krawędziowych, technologii pomiarowych, systemów robotyki lub innych rozwiązań, dedykowanych do przemysłu samochodowego.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Mile widziane miejsce zamieszkania na obszarze województwa śląskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, wraz z systemem premiowym.

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i pracę z maszynami przemysłowymi.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

  • Zagraniczne szkolenia techniczne.