Inżynier Sprzedaży
pl / en

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produkt lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na podległym ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-24

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

opolskie, Poznań

2016-06-24

opolskie

2016-06-23

Inżynieria / Projektowanie

opolskie

2016-06-21

Budownictwo / Geodezja

opolskie

2016-06-17

opolskie

Inżynier Sprzedaży - Ogłoszenie archiwalne

Praca DTH Selection / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Sprzedaż / Obsługa klienta / opolskie

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest jeden z czołowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych (splity, multisplity, systemy VRF). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

woj. opolskie
Nr Ref.: DTH/HVAC

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:
  • Systematyczne kontakty z klientami: biura projektowe, spółki generalnego wykonawstwa, inwestorzy, instalatorzy.

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty technicznej spółki (splity, multisplity, systemy VRF).

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych.

  • Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.

  • Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.

  • Odpowiedzialność za sprzedaż w powierzonym obszarze.

  • Raportowanie wyników.

  • Analiza działań firm konkurencyjnych.

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń/systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub chłodniczych poparte sukcesami.

  • Wykształcenie wyższe, w zakresie inżynierii środowiska lub pokrewne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

  • Narzędzia pracy wliczając samochód.

  • Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia wzbogacone o system prowizyjny/premiowy.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)