Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Systemów Wbudowanych

Fibar Group S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2780 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązań w zakresie oprogramowania wbudowanego,
  • rozwój oprogramowania wbudowanego w nowych produktach,
  • tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego,
  • tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania nowych układów elektronicznych,
  • testowanie implementacji.

Czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka C/C++,
  • doświadczenia w projektowaniu aplikacji dla systemów wbudowanych,
  • umiejętności w pracy z różnymi środowiskami Keil/Attolic/IAR/CooCox,
  • doświadczenia w programowaniu mikrokontrolerów (zwłaszcza STM8/STM32/8051),
  • mile widziana znajomość różnych modułów bezprzewodowych (zwłaszcza Z-wave, Wifi, BLE),
  • mile widziana znajomość języków skryptowych (Python),
  • podstawowa umiejętność w tworzeniu schematów elektrycznych,
  • sporym atutem będzie wiedza na temat protokołów sieciowych (TCP/IP, IPv4/IPv6, DHCP, DNS, 802.11, DLNA, UDP).

Co oferujemy:

  • udział w rewolucji Internet Of Things,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie, opcjonalnie kartę multisport,
  • prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • pracę w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjną atmosferę.