Inżynier systemów zabezpieczeń

Zeus S.A.

Pruszcz Gdański

64 dni temu

ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń teletechnicznych od 1991 r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji specjalistycznych obiektów budowlanych, a także serwisujemy instalacje oraz systemy elektryczne i teleinformatyczne. Od lat jesteśmy laureatem Gazel Biznesu w sektorze średnich firm, które najdynamiczniej rozwijają się w naszym regionie.

Aktualnie jako Generalny Wykonawca prowadzimy budowy w woj. pomorskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim oraz mazowieckim. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: SZ/11/2017

Wymagania:
  • praktyczna znajomość systemów CCTV, SSWiN, SAP, SKD, DSO;
  • min. wykształcenie techniczne (elektryka, automatyka, elektronika, informatyka, łączność);
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (3-4 dni w tygodniu);
  • świadectwo kwalifikacji E do 1kV;
  • mile widziana licencja pracownika zabezpieczenia technicznego SA4.
Obowiązki:
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;
  • tworzenie zestawień materiałowych do zamówień;
  • udział w procesie ofertowania;
  • wdrażanie systemów zabezpieczeń;
  • bieżące konserwacje i naprawy systemów zrealizowanych kontraktów;
  • przygotowanie zestawienia materiałów zgodnie z dokumentacją projektową.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje;
  • wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system premiowy;
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. kartę Multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do wczasów, prezenty świąteczne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Rekrutują z Praca.pl