DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest globalna spółka, jeden z wiodących producentów wentylatorów. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych we współpracy z Działem Handlowym.
  • Sporządzanie doborów urządzeń do prowadzonych przez firmę projektów.
  • Kontakt z zagranicznymi zakładami produkcyjnymi w zakresie specyfikacji technicznej zamawianych urządzeń.
  • Doradztwo techniczne.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne.
  • Doświadczenie w wycenie lub projektowaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub chłodniczych.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dokładność, skrupulatność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego u jednego z czołowych, globalnych producentów wentylatorów.
  • Udział w szkoleniach produktowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres

s.szulc@dth-selection.pl">s.szulc@dth-selection.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl