Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

J Apps!
lubelskie
praca stacjonarna
2859 dni temu

Ogłoszenie numer: 1106203, z dnia 2016-05-30

Wrocławska firma J-Apps! tworząca aplikacje mobilne poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Rozwijanie istniejącej natywnej aplikacji.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu informatyki stosowanej (lub pokrewne);
  • Biegła znajomość języka programowania: Objective-C;
  • Znajomość: RestKit, Core Data, AFNetworking, UIKit, AutoLayout, Size Classes, Block Syntax, CocoaPods;
  • Umiejętność praktycznego zastosowania technologii webowych związanych z platformami mobilnymi (XML, JSON i usługi REST);
  • Znajomość narzędzi deweloperskich takich jak: Xcode, Git, JIRA;
  • Doświadczenie w zakresie programowania na iPhone'a lub iPada podparte opublikowanymi aplikacjami w App Store;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym;

Oferujemy

  • Czas trwania projektu: 2 – 3 miesięcy.
  • Praca zdalna (zarabiaj nie wychodząc z domu!)
  • Różnorodne formy zatrudnienia
  • Bardzo atrakcyjna stawka godzinowa
  • Pracę przy tworzeniu nowatorskich produktów oraz usług mobilnych