Zobacz więcej ofert pracy

iOS Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2600 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ID/WAW/0217/MW
Opis stanowiska:
  • Development aplikacji mobilnej dla jednego z banków
Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu, w tym 2 lata na platformę iOS
  • Praktyczna znajomość programowania aplikacji mobilnych na iOS
  • Biegłość oraz doświadczenie z językami Objective-C /Swift
  • Dobra znajomość frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji – preferowany GIT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, szczególnie pod kątem iOS
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
Mile widziana:
  • Znajomość algorytmów kryptograficznych
  • Znajomość technologii WCF
  • Znajomość metodyk Agile (SCRUM)
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne... (zapytaj nas)