Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

iOS Software Developer

manBase S.A.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3857 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera branży informatycznej, świadczącego usługi dla firm o znaczącej renomie na rynku telekomunikacyjnym, tworzącego oprogramowania na najnowocześniejsze platformy mobilne, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr Ref.: MBD/002/JG/P
Zadania:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Udział w planowaniu i określaniu wymagań bazując na potrzebach klienta oraz wytycznych biznesowych
  • Zachowanie standardów jakości, kultury i najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami programistów
  • Do 3 miesięcy rocznie wyjazdów za granicę do pracy przy projektach dla klientów firmy

Wymagania:
  • Umiejętność programowania w Objective-C.
  • Doświadczenie w debugowaniu, wykrywaniu wycieków pamięci
  • Umiejętność wykrywania wąskich gardeł pracy systemu
  • Doświadczenie w obsłudze i tworzeniu UI
  • Wiedza i doświadczenie w użytkowaniu różnych wersji systemów kontroli : svn, git, mercurial (mile widziana znajomość wszystkich)
  • Wiedza z zakresu low level networking,transferu danych audio i video
  • Doświadczenie z zewnętrznymi instrumentami powyżej BT lub WiFi mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego (min.poziom B2)
  • Umiejętność dopasowywania się do zmiany środowiska pracy i zmiany wymagań

Oferujemy:
  • Uczestnictwo w projektach dla największych liderów technologicznych na świecie
  • Udział w zaawansowanych i nowatorskich projektach
  • Kontakt z nowymi technologiami i prototypami
  • Praca przy zagranicznych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje języka angielskiego
  • Programy szkoleniowe
  • Pomoc i wsparcie przy 3 miesięcznej wyjazdowości z pełnym pokryciem kosztów
  • Cotygodniowe ciasto i owoce
  • Przerwy w pracy na których można grać w piłkarzyki oraz pograć na konsoli
  • Wyjazdy integracyjne
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922