Zobacz więcej ofert pracy

IT ANALYST

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3209 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
IT ANALYST
Job location: Poznań
Nr ref.: 4-19-33680/PC
Szukasz swojego pierwszego zatrudnienia, ale boisz się, że Twoje umiejętności nie są wystarczające? Pasjonuje Cię tematyka IT? Biegle posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś wykorzystywać go w codziennej pracy? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych, znających język angielski. Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w działach Wsparcia oraz Obsługi Klienta zagranicznego.

Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Twoja chęć pracy w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole jest kluczowa!

Zadania:
- wsparcie Klienta zagranicznego w rozwiązywaniu problemów, wyjaśnianiu wątpliwości związanych z obsługą komputera
- opieka nad użytkownikami w sposób jakościowy, poszukiwanie nowych rozwiązań w kontekście Obsługi Klienta
- przygotowywanie dokumentacji oraz niezbędnych materiałów
Requirements:
- zainteresowanie tematyką IT oraz chęć jej zgłębienia
- biegła znajomość języka angielskiego
- komunikatywność, otwartość
- wysoka kultura osobista
- umiejętność analitycznego myślenia
- chęć pracy w zespole
- gotowość do pracy zmianowej
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w międzynarodowym środowisku
- sympatyczna atmosfera w pracy w grupie młodych ludzi
- praca w centrum Poznania
- poszerzenie wiedzy z zakresu IT
- firma zapewnia szkolenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”