Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

mazowieckie, Wrocław

dziś

Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż

mazowieckie, Warszawa

dziś

IT Recruitment Consultant- Ogłoszenie archiwalne

Praca Moorgate / Human Resources / Kadry / mazowieckie / Warszawa

Moorgate to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

W obecnej chwili do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Recruitment Consultant
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/ITREC/1/16

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie i samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
  • Nawiązywanie i rozbudowa relacji biznesowych z Klientami firmy w obszarze usług rekrutacji IT;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska IT;
  • Rozwój bazy danych kandydatów;
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Selekcja aplikacji kandydatów;
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i współpraca z Klientem przy realizacji projektów rekrutacyjnych;
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT:
  • Doświadczenie poparte sukcesami w pracy w firmie rekrutacyjnej i sprzedaży usług rekrutacyjnych;
  • Teoretyczna znajomość zagadnień z obszaru IT;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Otwartość oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy;
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz energia i motywacja do pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
Oferujemy:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z systemem premiowym uzależnionym od
  • osiąganych wyników;
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”