Zobacz więcej ofert pracy

IT Release Manager

Experis Warszawa
łódzkie
praca stacjonarna
3924 dni temu

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: 269087

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku IT Release Managera będzie odpowiedzialna za:

  • planowanie i koordynowanie działań rożnych jednostek w celu sprawnego i terminowego przeprowadzenia wdrożenia
  • jednoczesne zarządzanie wieloma, złożonymi projektami
  • wdrożenie metod i procesów umożliwiających testy i dostarczenie ostatecznej wersji
  • zapewnienie ochrony i integralności procesów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka),
  • Co najmniej 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość zarządzania usługami informatycznymi potwierdzona Certyfikatem ITIL v3,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Praktyczna znajomość System Design (planowanie, tworzenie, testowanie),
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excell, PowerPoint, Sharepoint)),
  • Zdolności analityczne oraz umiejętnośc zarządzania zespołem,
  • Umiejętność zarządzania czasem.

Mile widziane:

  • Certyfikat Six Sigma Master Black Belt
  • Znajomość metodologii Agile
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w ambitnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.