IT Specialist

Connectis_

Łódź

11 dni temu

Nr ref.: 6886/JP
Lokalizacja

Łódź

Obszar

IT

Start

Styczeń - Marzec 2018

Języki

angielski angielski

Forma zatrudnienia

B2B contract

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Analiza i diagnozowanie błędów funkcjonowania sprzętu komputerowego oraz telefonów
  • Aktualizacja oprogramowania systemu operacyjnego, przeinstalowanie i konfiguracja sterowników urządzeń
  • Obsługa bazy CMDB (rejestracja/wyrejestrowanie elementów)
  • Konserwacja części zewnętrznych sprzętu PC (obudowa, klawiatury)
  • Instalacja/rekonfiguracja stacji w lokalizacji Użytkownika
  • Utrzymanie infrastruktury serwerowni
Wymagane:
  • Min.4-letnie doświadczenie na podobnych stanowisku
  • Mile widziana swobodna komunikacja w j.angielskim
  • Szeroka wiedza z obszaru IT
Oferujemy:
  • Możliwy start jeszcze w styczniu najpóźniej w marcu
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. (8:00-16:00 lub 10:00-18:00)
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Długofalową współpracę i stabilizację
Lokalizacja

Łódź

Obszar

IT

Start

Języki

Wymagania technologiczne:
  • język angielski swobodna komunikacja
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Poznaj

Connectis_

Connectis_ to 350 specjalistów IT pracujących w Polsce oraz 14 krajach w Europie. Z NAMI masz dostęp do specjalistów gotowych do pracy projektowej od zaraz.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego jest osobą współpracującą z klientami, która doradza jak korzystać z technologii wykorzystywanej w danym produkcie w celu osiągnięcia celów biznesowych i rozwiązania problemów. Stanowisko Konsultanta ds. Wsparcia Technicznego z reguły związane jest z branżą IT, choć występują wyjątki. Wsparcie techniczne obejmuje gwarantowaną pomoc w eksploatacji oprogramowania, sprzętu ...
Konsultant ds. Wsparcia Technicznego Praca Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Rekrutują z Praca.pl