Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
J. Francuski dla pasjonatów - wsparcie klienta (Międzynarodowa instytucja)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Relokacja do woj. kujawsko-pomorskiego
praca stacjonarna
3829 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Relokacja do woj. kujawsko-pomorskiego

Nr Ref.: 1-26-23969/PC

Opis stanowiska:
Chcesz pracować w firmie, w której liczą się ludzie, firmie która wiele razy znalazła się w gronie najlepszych pracodawców?
Uwielbiasz języki i pragniesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku pracy?

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, zajmującej się wsparciem procesów biznesowych w obszarze IT, poszukujemy osób na stanowisko :
Konsultanta ds. wsparcia klienta zagranicznego - ze znajomością języka francuskiego

Firma inwestuje w rozwój pracowników, zapewniając im przyjazne środowisko pracy, stabilność finansową oraz liczne szkolenia.
Nasz klient jest firmą technologiczną, ale to wcale nie oznacza, że jej pracownicy to wyłącznie inżynierowie i informatycy.

Dlatego w jej szeregach można spotkać np. wielu absolwentów lingwistyki, jak i innych pasjonatów języków obcych, pragnących rozwijać się zawodowo w międzynarodowym środowisku organizacji.

Miejsce pracy: Relokacja do woj. kujawsko-pomorskiego (klient zapewnia wsparcie)

Pracownik na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za wsparcie i obsługę klientów obcojęzycznych:
- współpraca z klientem francuskojęzycznym (kontakt telefoniczny i mailowy z klientami)
- przyjmowanie i przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia
- monitorowanie zgłoszeń użytkowników
- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
Wymagania:
- Biegła znajomość języka francuskiego umożliwiająca codzienny kontakt z zagranicznymi klientami
- Dobra znajomość j. angielskiego
- Znajomość obsługi komputera
- Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane (ale nie warunek konieczny!)
- Otwartość na pracę w środowisku IT
- Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy - nastawienie na współpracę w zespole (Team spirit!)
- Inicjatywna, dynamizm, pozytywne nastawienie:)
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Umowa o pracę z atrakcyjnymi warunkami wynagrodzenia
- Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
- Pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
- Karta Benefit - Lekcje językowe
- Liczne szkolenia, Certyfikaty (Współpraca firmy z wieloma ośrodkami szkoleniowymi umożliwiająca ciągłe poszerzanie kompetencji zawodowych) - Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Złożone struktury firmy
- Wzrost wraz z organizacją (Realne możliwości awansu wewnątrz struktury firmy - pionowe lub poziome, programy rozwojowe)
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnych strukturach firmy
- Możliwość pakietu relokacyjnego

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV (wersja polska lub angielska) w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbyłeś już ozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl//