Zobacz więcej ofert pracy

Java Developer

Experis
Warszawa
praca stacjonarna
3421 dni temu

Experis to światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - szwedzkiej firmy e-commerce - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Rozwój i analizę oprogramowania
  • Testowanie, utrzymanie i tworzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w Java oraz Spring
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość Git i SVN, Tomcat, testNG (JUnit)
  • Znajomość systemu Linux
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy samodzielnej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Java7
  • Solr/Elasticsearch
  • Hibernate
  • Apache httpd
  • Maven
  • HTML/CSS, Freemarker
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doskonałe warunki zatrudnienia (elastyczny czas pracy, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, komfortowe biuro i dobra atmosfera pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (indywidualna ścieżka kariery, szkolenia/kursy i konferencje.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.