Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Account Executive

Intredo Media Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2684 dni temu

Jesteśmy agencją performance marketing oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Miejsce pracy: Warszawa

O stanowisku:

Junior Account Executive będzie wspierał zespół w codziennej pracy z Klientem. W ramach obowiązków, osoby która obejmie to stanowisko będzie nadzorowanie kampanii, analityka, research oraz praca przy przygotowywaniu ofert i kampanii.

Obowiązki:
  • Obsługa kampanii reklamowych, m.in. za zakładanie kampanii oraz kontrolowanie ich jakości,
  • Research na rynkach EU i analiza rynkowa,
  • Pozyskiwanie, analizowanie i przetwarzanie ofert wydawców online,
  • Planowanie zasobów produktowych na potrzeby realizacji kampanii,
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert dla Klientów,
  • Obsługa powierzonych zadań związanych z prowadzonymi kampaniami reklamowymi dla Klientów,
  • Monitoring i analiza efektywności źródeł ruchu kampanii internetowych,
  • Ścisła współpraca z zespołem Działu Mediów oraz innymi działami w firmie,
  • Śledzenie trendów rynkowych.

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość rynku reklamy efektywnościowej/afiliacyjnej będzie atutem,
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek niezbędny,
  • Znajomość pojęć związanych z reklamą internetową i e-commerce,
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Orientacja biznesowa i nastawienie na realizację celów,
  • Zainteresowanie obszarem mediów i reklamy online,
  • Podstawowa wiedza z zakresu takich narzędzi jak Google Analitycs.

Oferujemy:
  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu w nowym biurze w Warszawie,
  • Program szkoleń wdrażających w stanowisko pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Owocowe poniedziałki:)