Obudź swoją ciekawość! W METRO SERVICES to właśnie cenimy najbardziej. Głód wiedzy, wrodzona dociekliwość i zapał do nauki to dla nas cechy na wagę złota. Specjalistyczna wiedza i praktyczne umiejętności są w naszej firmie na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki własnej ciekawości i zaangażowaniu!

METRO GROUP jest jedną z największych międzynarodowych firm handlu detalicznego na świecie. Wszystkie sieci handlowe, m.in. Makro Cash and Carry, zajmują wiodące pozycje na rynku. METRO SERVICES to nowoczesne centrum świadczące usługi finansowo-księgowe na rzecz METRO GROUP.

Junior Accountant z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Szczecin

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych obowiązków księgowych w jednym z naszych teamów
  • Nauka funkcjonalności programów Excel i SAP
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań
  • Dążenie do osiągania założonych celów
  • Uczestnictwo w udoskonalaniu procesów

Twój profil startowy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie i analitycznego myślenia
  • Zainteresowanie tematyką księgową

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń - procesowych, narzędziowych, miękkich
  • Możliwość poszerzenia horyzontów językowych i kulturowych
  • Realne możliwości rozwoju
  • Pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa etc.)
  • Szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości
  • Bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników

Poznaj stanowisko: Młodszy Księgowy

Młodszy księgowy jest osobą odpowiedzialną za księgowanie bieżących operacji finansowych firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się także sporządzaniem i katalogowaniem dokumentacji księgowej, a także opracowuje raporty dla bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. księgowości. Młodszy księgowy prowadzi księgi rachunkowe firmy – weryfikuje zgodność dokumentów księgowych z ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl