Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager

Madej Wróbel
Ruda Śląska
praca stacjonarna
2275 dni temu

Jesteśmy cieszącym się zaufaniem liderem w branży wędliniarskiej, poszukujemy otwartych na innych, miłych i energicznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zadania:
  • analizowanie i wykorzystywanie aktualnych trendów (nie tylko rynkowych)
  • wsparcie w tworzeniu strategii rozwoju i komunikacji marek
  • prowadzenie kampanii marketingowych 360 stopni
  • prowadzenie i realizacja projektów marketingowych, głównie z obszaru brand marketingu
  • prowadzenie badań i tworzenie analiz marketingowych
  • efektywna komunikacja z pozostałymi działami
Wymagania:
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w dziale marketingu lub agencji marketingowej
  • ukończyłeś/aś studia wyższe na ekonomicznym lub humanistycznym kierunku
  • umiesz zarządzać projektami, najczęściej wieloma na raz
  • masz pasję do marketingu i wszystkiego co z nim związane
  • nie szukasz nudnej, statycznej pracy w poukładanej, międzynarodowej korporacji
  • chcesz budować, tworzyć, odcisnąć swoje piętno na marketingowej mapie
  • Excel i Power point to Twoi Microsoftowi przyjaciele
Oferujemy:
  • rozwój w ramach dużej firmy z obszaru FMCG
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu marek, których strategie powstają w Polsce
  • udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych obecnych i przyszłych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.