Podobne oferty pracy

Junior Customer Service Specialist with German or Finnish
Nr ref.: JO-1507-313862-HD-AD6523_3

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, z siedzibami w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Bydoszczy, Katowicach i w Opolu,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: 

Junior Customer Service Specialist with German or Finnish

 

Obowiązki:

Obsługa połączeń przychodzących i maili od klientów,  w języku niemieckim
Rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem, oprogramowaniem 
Przekazywanie bardziej złożonych zapytań/problemów do wyższej linii wsparcia
Rejestracja zgłoszeń w systemie


Kwalifikacje:

Wyksztalcenie minimum średnie
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub fińskiego (B2+)
Komunikatywna znajomość angielskiego (min. B1)
Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
Umiejętność obsługi MS Office
Dyspozycyjność do pracy na pełny etat
Mile widziane zamiłowanie do elektroniki, komputerów, gier, konsoli PS itd. (tzw. smykałka informatyczna)

Nasz Klient oferuje:

Możliwość pracy dla najbardziej znanych marek na świecie
Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Kursy językowe
Pakiety świadczeń socjalnych, w tym: prywatna opieka medyczna, bony lunchowe, karty Benefit, ubezpieczenie na życie
Przyjazną atmosferę pracy i chill-out 
Bogaty pakiet motywacyjny dla pracowników
Dla chętnych możliwość rozwoju i awansu na drugą i trzecią linię wsparcia

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 4061.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 140757022, NIP 527-25-26-500 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych."

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...

Rekrutują z Praca.pl