Junior Developer (EDI)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Junior Developer (EDI)

Poznaj stanowisko:
Specjalista/Programista XML

Specjalista XML zajmuje się strukturyzowaniem informacji, przesyłaniem opracowanych danych i tworzeniem konfiguracji. Za jego pomocą tworzy szablony z ustawieniami stron, jednak nie używa XML do ich „wyświetlania” w taki sposób, by były widoczne dla zwykłych użytkowników. XML jest podobny do HTML i wykorzystuje go jako jeden z elementów/narzędzi w pracy nad tworzeniem strony WWW. ...


czytaj więcej: Specjalista/Programista XML

Praca Specjalista/Programista XML

Junior Developer (EDI) - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Informatyka / Programowanie / mazowieckie / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Programista aplikacji mobilnych iOS/Android/Windows Phone PKO BP Finat Sp. z o.o. mazowieckie

Młodszy programista .NET QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o. mazowieckie

Java Developer / Programista Java Power Media S.A. mazowieckie

Solution Architekt Hays Poland mazowieckie

Senior Programista JAVA FILTTR mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Junior Developer (EDI)
Warszawa
Junior Developer (EDI)
Warszawa
Nr Ref.: 1066629
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, do zespołu IT w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Developer (EDI)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za tworzenie standardów i procesów EDI, tworzenie interfejsów wymiany danych. Junior Developer będzie również odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i dokumentacji technicznej.

Idealny Kandydat posiada wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (stopień inżyniera) oraz znajomość: XML, SQL oraz jednego z języków programowania (np.: C#, Java, JavaScript). Poszukujemy osób nawet z niewielkim doświadczeniem, które są otwarte na udział w ciekawych międzynarodowych projektach i na rozwój własnych umiejętności. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagana jest też bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, szkolenia wewnętrzne oraz dodatkowy pakiet socjalny.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl