Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Informatyka / Programowanie

mazowieckie, Warszawa
mazowieckie, Warszawa

dziś

Informatyka / Administracja

mazowieckie, Warszawa i okolice

dziś

Informatyka / Programowanie

mazowieckie, Warszawa

dziś

Informatyka / Administracja

mazowieckie, Warszawa

Junior Developer (EDI)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Informatyka / Programowanie / mazowieckie / Warszawa

Junior Developer (EDI)
Warszawa
Junior Developer (EDI)
Warszawa
Nr Ref.: 1066629
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, do zespołu IT w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Developer (EDI)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za tworzenie standardów i procesów EDI, tworzenie interfejsów wymiany danych. Junior Developer będzie również odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i dokumentacji technicznej.

Idealny Kandydat posiada wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (stopień inżyniera) oraz znajomość: XML, SQL oraz jednego z języków programowania (np.: C#, Java, JavaScript). Poszukujemy osób nawet z niewielkim doświadczeniem, które są otwarte na udział w ciekawych międzynarodowych projektach i na rozwój własnych umiejętności. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagana jest też bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, szkolenia wewnętrzne oraz dodatkowy pakiet socjalny.


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl