Podobne oferty pracy

Lionbridge to największa na świecie firma zajmująca się lokalizacją językową. Obsługujemy ponad 800 marek. Łączymy fachową wiedzę językową i kulturową z bogatym doświadczeniem w tworzeniu treści. Korzystamy z globalnego modelu działania oraz zaawansowanych technologii, aby nasi klienci mogli dotrzeć do odbiorców na całym świecie z przekazem uwzględniającym specyfikę rynków lokalnych.W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 600 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP, Grafików, Web Developerów oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:

Junior IT Technician
Lublin

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z zespołem wsparcia produkcji oraz implementacji nowych procesów i rozwiązań technologicznych;
  • Zapewnianie ciągłości produkcji;
  • Projektowanie i dokumentowanie procesów;
  • Tworzenie makr i skryptów;
  • Obsługa systemu kolejkowego oraz zapytań od wielu klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Raportowanie.
Wymagania:
  • Studenci pierwszych lat studiów kierunków technicznych (informatyka) – mile widziani;
  • Wymagana znajomość HTML, XML oraz wyrażeń regularnych;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość XPath;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów;
  • Mile widziana podstawowa znajomość Python lub C# lub JavaScript;
  • Spostrzegawczość, komunikatywność, dokładność.
Oferujemy:
  • Współpracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w innowacyjnych projektach oraz szkolenia
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym, kreatywnym zespole
  • Umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku:

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Lionbridge Poland Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Lionbridge w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Lionbridge Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-231, przy ul. Jutrzenki 183, lub innego podmiotu grupy Lionbridge, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Lionbridge, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

www.lionbridge.com

Lionbridge Poland Sp. z o.o.

Dane firmy

ul. Jutrzenki 183
02-231 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. IT

Konsultant ds. IT to osoba współpracująca bezpośrednio z klientami, doradzająca im jak korzystać z technologii informacyjnych w celu osiągnięcia ich celów biznesowych i jak radzić sobie z wynikłymi problemami. Działania te mają na celu poprawę struktury i efektywności systemów informatycznych w danym przedsiębiorstwie. Osoba na stanowisku Konsultanta ds. IT zajmuje się badaniem potrzeb i wymagań klientów, opracowywanie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl