Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Manager

Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II
Poznań
praca stacjonarna
3207 dni temu
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Jeśli jesteś sobą ambitną, pracowitą  i chcesz objąć kierownicze stanowisko, zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i szkolenie przyszłych Doradców ds. Ubezpieczeń i Inwestycji;
  • monitorowanie pracy członków zespołu sprzedaży;
  • dbanie o wysoką jakość sprzedaży;
  • zapoznanie się z produktami i standardami pracy w firmie;
  • zdobycie wiedzy z zakresu profesjonalnego doradztwa w zakresie ubezpieczeń i inwestycji.

Wymagania od kandydatów na stanowisko Junior Managera:

  • doświadczenie w sprzedaży lub w branży finansowej;
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji oraz na stanowisku kierowniczym;
  • predyspozycje menadżerskie;
  • motywacja do osiągnięcia sukcesów własnych oraz swoich podwładnych;
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • wykształcenie wyższe (absolwenci i studenci ostatnich lat studiów).

Oferujemy:

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz stabilną karierę zawodową w jednej z największych firm finansowych na świecie;
  • cykl profesjonalnych szkoleń menedżerskich;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • elastyczny czas pracy;
  • zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej oraz kontraktu menadżerskiego;
  • profesjonalne wsparcie w budowaniu własnego zespołu sprzedażowego;
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole menadżerskim.