Zobacz więcej ofert pracy

Junior Menedżer

Aviva Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
2643 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Opis stanowiska:

  • zapoznanie się z produktami, procedurami i modelem pracy firmy;
  • wdrożenie się do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;
  • rekrutacja oraz selekcja kandydatów na Przedstawiciela ds. Ubezpieczeń i Inwestycji;
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie w rekrutacji,
  • wyższe wykształcenie,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność,
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • cykl profesjonalnych szkoleń - Akademia Junior Menedżera
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju;
  • wsparcie w budowie własnego zespołu;
  • dostęp do w pełni wyposażonego biura;
  • dostęp do narzędzi wspierających sprzedaż;
  • pracę w młodym zespole;
  • motywujący system wynagrodzenia
  • możliwość awansu na Menedżera w okresie maksymalnie 12 miesięcy.