Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Junior Menedżer
Miejsce pracy: Warszawa

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży?
Czujesz potrzebę rozwoju w kierunku menedżerskim?

Dołącz do grona Menedżerów Avivy!

Poznaj korzyści współpracy z nami:
  • Wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych
  • Dodatkowe wynagrodzenie nadprowizyjne zależne od wyniku podległego zespołu
  • Premia kwartalna zależna od wyników oraz premia za sukces rekrutacyjno-wdrożeniowy
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i menedżerskie
  • Wsparcie doświadczonego Menedżera
  • Możliwość awansu na stanowisko Kierownika Grupy po okresie min. 6 m-cy

Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie Klientów Indywidualnych i Biznesowych (Firmy)
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i realizacja planu sprzedażowego  na określonym poziomie
  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego poprzez działania rekrutacyjne  i wdrożeniowe (przy wsparciu osoby z HR oraz doświadczonego Menedżera)
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i umiejętności negocjacyjnych w realizacji celów zarówno sprzedażowych jak i rekrutacyjnych
Jesteś Kandydatem, którego szukamy jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży ubezpieczeniowej)
  • Marzysz o zbudowaniu własnego zespołu sprzedażowego od podstaw
  • Jesteś zorientowany na osiąganie celu
  • Posiadasz predyspozycje do pracy menedżerskiej
  • Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz
  • Lubisz przekazywać innym wiedzę w teorii a także w praktyce podczas wspólnych spotkań z Klienta

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację!

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl