Junior SAP eWM Specialist
pl / en

Poznaj stanowisko: Konsultant SAP

Konsultant SAP odpowiada za obsługę zgłoszeń serwisowych w zakresie modułów HR, SD, MM, PP. Wspiera również testowanie oraz kontrolę jakości aplikacji w modułach SAP. Konsultant SAP musi legitymować się kilkuletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultant SAP musi posiadać doświadczenie w obsłudze konkretnego modułu: HR, SD, MM, PP. Bardzo ważne są również umiejętności ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-29

Informatyka / Administracja

lubelskie, Lublin

2016-06-29

Junior SAP eWM Specialist- Ogłoszenie archiwalne

Praca CONNECTIS_ / Informatyka / Administracja / Informatyka / Programowanie / lubelskie

Dodano: 2016-01-19   Nr ref. 3526/JP

Codziennie włączamy ponad 200 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie
Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy specjalistów na stanowisko:

lubelskie

OPIS STANOWISKA:
  • Udział w projektach związanych z rozbudową funkcjonalności magazynów
  • Wsparcie we wdrożeniu modułu eWM
  • Współtworzenie dokumentacji funkcjonalnej
  • Przygotowywanie oraz udział w testach
  • Dbałość o dokumentację techniczną
OFERUJEMY:
  • Pracę w środowisku wysokiej klasy specjalistów
  • Konkurencyjny program poleceń
  • Ciągłą naukę i rozwój kariery zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Masz pytania?
Czat online22 222 5000