Zobacz więcej ofert pracy

Junior SharePoint Developer

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2623 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 03022017ak

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Junior Sharepoint Developer dla jednego z naszych klientów na terenie Wrocławia.

Obowiązki:
  • Projektowanie aplikacji na platformie Sharepoint.
Wymagane:
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji na platformie Sharepoint oraz  znajomość .NET.
  • Doświadczenie w branży IT.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Chęć do nauki i poznawania nowych technologii.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
 Oferowane:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, wraz z pakietem benefitów.
  • Możliwość nauki od najlepszych specjalistów, pracy nad ciekawymi projektami.
  • Możliwość pracy zdalnej.