Praca.pl Praca
Franczyza, Ubezpieczenia, świętokrzyskie

Praca Franczyza, Ubezpieczenia, świętokrzyskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Partner Handlowy B2B branża OZE

    Górzny Group   świętokrzyskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Złoczew
    starszy specjalista (senior)  umowa agencyjna / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   5 000 - 70 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Szukamy pojedynczych handlowców oraz całych grup sprzedażowych. Głównym zadaniem partnera handlowego będzie pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła o mocach od 30 kWp wzwyż, ale specjalizujemy się również w mniejszych rozwiązaniach...
  • Doradca Klienta

    GRUPA PZU   Jędrzejów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Realizacja planów sprzedażowych, w szczególności obsługa Klientów MSP w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz życiowych; Obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU; Budowanie portfela klientów również poza Oddziałem (w terenie) Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem;
  • Doradca Ubezpieczeniowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kielce    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres odpowiedzialności: Analiza potrzeb klientów i dobór odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych; Przygotowywanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych; Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; Monitorowanie rynku i konkurencji.

    2 dni
  • Ekspert / Ekspertka ds. produktów ubezpieczeniowych

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.   świętokrzyskie    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / senior / ekspert
    8 dni
    Odpowiedzialny będziesz za: Aktywne pozyskiwanie Klientów; Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami; Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych; Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku; Oczekujemy od Ciebie: Doświadczenia w sprzedaży lub...
  • Agent ubezpieczeniowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach   Pawłów    praca stacjonarna
    9 godz.