Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Kamieniarz Holandia
Kamieniarz do obróbki maszynowej

DIRECT PEOPLE POLSKA SP. Z O.O.
Holandia, Helmond
praca stacjonarna
3311 dni temu

Miejsce pracy: Holandia / Helmond

Direct People to firma, która specjalizuje się w międzynarodowym pośrednictwie pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji zagranicznej – działamy od 2004 roku. Zajmujemy się głównie rekrutacją na stanowiska logistyczne i produkcyjne. Jesteśmy profesjonalnym, efektywnym i skutecznym zespołem, który pracuje z pasją i z satysfakcją. Naszym głównym celem jest pomoc pracownikom w znalezieniu atrakcyjnej i bezpiecznej pracy za granicą, a pracodawcy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego personelu.

Opis stanowiska:
  • Obróbka maszynowa kamienia naturalnego
  • Szlifowanie i renowacja powierzchni kamiennych
  • Docinanie, łączenie elementów i polerowanie
  • Wycinanie elementów dekoracyjnych z kamienia naturalnego
  • Wykonywanie takich elementów jak: granitowe blaty kuchenne, kamienne blaty łazienkowe, lady barowe oraz stoliki
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży kamieniarskiej (co najmniej 6 miesięcy)
  • Umiejętność obróbki ręcznej i maszynowej kamienia naturalnego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
Oferujemy:
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Codzienne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu aktualnej rekrutacji, jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Nr KRAZ 10556