Zobacz więcej ofert pracy

Kasjer Kasy Głównej

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.
Swarzędz
praca stacjonarna
3243 dni temu

Kaufland jest jedną z wiodących sieci handlowych Europy. Oferujemy szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Markety Kaufland osiągają sukces dzięki zaangażowaniu i wytrwałości naszych pracowników. Czy chcesz dołączyć do zespołu i zostać pracownikiem Kaufland Polska Markety?

Do naszego nowo otwieranego marketu w Swarzędzu poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Swarzędz
Nr ref.: 01/KG/SWDZ

Będziecie Państwo osobą odpowiedzialną za zapewnienie płynnej odprawy kasowej i prawidłowe rozliczanie kasjerów.

Zakres obowiązków:
  • Prawidłowe rozliczanie i nadzór nad kasjerami

  • Udział w kontrolach kasowych

  • Sprawne i uprzejme rozstrzyganie reklamacji klientów

  • Zapewnienie płynnej odprawy kasowej

Jakie mamy wymagania?
  • Umiejętność obsługi systemów kas fiskalnych

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy?
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Perspektywy rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.". Firma Kaufland informuje, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie danymi osobowymi potrzebnymi w procesie rekrutacji są: Imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, obywatelstwo, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dodatkowo dostarczone informacje przechowujemy jedynie w celu zwrócenia ich nadawcy, a nieodebrane przez nadawców zostaną przez nas zniszczone nie później niż w ciągu 6 miesięcy od ostatniego dnia półrocza, w którym otrzymano aplikację.