Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów Pracownik Nadzoru Kas Rzeszów
Kasjer/Pracownik hali sprzedażowej w markecie

InterKadra Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
2912 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją
Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na
terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 3372.

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: KS/RZESZÓW/16
Zadania:
  • Obsługa i przygotowanie do pracy kasy fiskalnej
  • Obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
  • Drobne prace magazynowe zlecone przez przełożonego
Wymagania:
  • Książeczka Sanepid (wymóg konieczny)
  • Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do klienta
  • Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • Elastyczny czas pracy - możliwość dopasowania dni i godzin pracy
  • Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera
  • Długoterminową współpracę
  • Regularne wynagrodzenia