Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w branży spożywczej , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Gdańsk
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KS/GDS/072017

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in. zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

WYMAGANIA

Od kandydatów wymagamy gotowości co podjęcia pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), posiadania książeczki sanepidu, rzetelności i uczciwości oraz umiejętności pracy w zespole. Jeśli cenisz punktualność, sumiennie wykonujesz swoje obowiązki oraz posiadasz chęć i motywację do pracy to ta oferta skierowana jest do Ciebie.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub pół etatu oraz wynagrodzenie godzinowe 13,79 złotych brutto. Pracę od poniedziałku do soboty na dwie zmiany (6-14, 14-22) oraz w niedzielę 8:30 - 18:30 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl