Kasjer - sprzedawca

KS Service

Gdańsk

184 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.


Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w branży spożywczej , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Gdańsk
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KS/GDS/072017

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in. zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

WYMAGANIA

Od kandydatów wymagamy gotowości co podjęcia pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), posiadania książeczki sanepidu, rzetelności i uczciwości oraz umiejętności pracy w zespole. Jeśli cenisz punktualność, sumiennie wykonujesz swoje obowiązki oraz posiadasz chęć i motywację do pracy to ta oferta skierowana jest do Ciebie.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub pół etatu oraz wynagrodzenie godzinowe 13,79 złotych brutto. Pracę od poniedziałku do soboty na dwie zmiany (6-14, 14-22) oraz w niedzielę 8:30 - 18:30 w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Kasjer / Kasjerka Praca Kasjer / Kasjerka

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl