Podobne oferty pracy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta - europejskiego operatora logistycznego, poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy w szczecińskiej siedzibie firmy na stanowisku:

Key Account Manager (TSL)
Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie, prezentacja oferty, przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • Prowadzenie negocjacji i renegocjacji handlowych ze stałymi partnerami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z kontrahentami
Wymagania:
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży TSL (udokumentowane wynikami sprzedaży)
  • Wiedza na temat międzynarodowego transportu i polskiego rynku transportowego
  • Biegła znajomość języka angielskiego - koniecznie
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Własny samochód (pracodawca pokrywa koszty eksploatacji w czasie pracy)
  • Znajomość pakietu Ms Office + Photoshop / CorelDRAW
  • Dynamizm, kreatywność i optymizm w działaniu
Oferujemy:
  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zatrudnienia w dogodnej formie - umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • Wysokie wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku

MIEJSCE PRACY: SZCZECIN

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Dane firmy

Kmieca 27
71-086 Szczecin
zachodniopomorskie

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl