Key Account Manager
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Key Account Manager Klient portalu Praca.pl

2016-06-29

Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-28

dolnośląskie
Polecamy

dziś

Key Account Manager- Ogłoszenie archiwalne

Praca Prime Car Management SA / Motoryzacja / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Wrocław

Masterlease jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KAM/Wrocław
Zadania:
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami biznesowymi
  • Opieka posprzedażowa nad portfelem pozyskanych klientów
  • Kreowanie potrzeb zakupowych klientów w oparciu o gamę produktową Masterlease
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Uczestnictwo w eventach branżowych
  • Analiza i przygotowywanie kontraktów
  • Realizacja planu sprzedaży – celów ilościowych i jakościowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży leasingu/wynajmu długoterminowego lub sprzedaży flotowej samochodów lub zarządzaniu flotą
  • Znajomości rynku motoryzacyjnego
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Determinacji w realizacji zadań
  • Umiejętności analitycznych
  • Znajomości j. angielskiego
  • Znajomości komputera – środowisko MS Windows
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Narzędzia pracy w standardzie odpowiadającym
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia zależny od osiągnięć
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku korporacyjnym
  • Kontakt z rynkiem o bardzo dużym potencjale wzrostu
  • Rozwój zawodowy i satysfakcję pracy z liderami rynku