Podobne oferty pracy

Centrum Turystyki "OSKAR" zatrudni osobę na stanowisko:

Kierowca autobusu kat. D

Opis stanowiska:
  • prowadzenie autokaru,
  • dbanie o sprzęt zarówno pod względem estetycznym jak i mechanicznym,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku: min.1 rok (kierowca),
  • CV, kurs na przewóz osób, ważne badania lekarskie i psychologiczne, znajomość podstaw mechaniki, karta kierowcy,
  • dobra prezencja i kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży,
  • dbałość o powierzone narzędzia pracy,
  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • mile widziane osoby mieszkające w Poznaniu lub okolicach Poznania,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, nieokreślony (pełen etat)/umowę zlecenie, umowę o dzieło, samozatrudnienie,
  • interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników,
  • okresowe szkolenia, zniżki na przejazdy z rodzinami, strój służbowy oraz telefon służbowy.

Kandydaci proszeni są o nadsyłanie CV + kserokopii prawa jazdy drogą mailową

W temacie maila wpisując odpowiednio stanowisko:
kierowca : „K + miejscowość zamieszkania".

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl