Ogłoszenie numer: 906118, z dnia 2015-12-21

O LUX EXPRESS oficjalnie: LUX EXPRESS oraz SIMPLE EXPRESS są częścią Grupy Lux Express, która jest liderem wśród przewoźników autokarowych w krajach nadbałtyckich od 1993 r. Firma Lux Express zapewnia ekspresowe przewozy pasażerskie na trasach międzynarodowych: MIŃSK –  KALININGRAD -  PETERSBURG –  TALLINN –  RYGA – WILNO –  WARSZAWA –  BERLIN –  PRAGA –  MOSKWA –  HELSINKI. W Polsce Lux Express znane jest od 2009 r., kiedy uruchomiło pierwsze połączenie Warszawa-Wilno.

Kierowca Autokaru

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Jeżeli uważasz, że:

  • podstawą obsługi klienta na wysokim poziomie jest pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista i miła aparycja,
  • lojalność jest fundamentem wzajemnego zaufania,
  • jesteś samodzielny i gotów brać na siebie odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
  • w pojedynkę możesz osiągnąć wiele, ale praca zespołowa jest dla Ciebie ciekawsza i wspólne rezultaty dają Ci więcej satysfakcji,
  • punktualność to Twoja dewiza.

 to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kategorii D, karty kierowcy oraz aktualnych badań lekarskich,
  • min. dwuletniego doświadczenia w zawodzie,
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą dodatkowym atutem),
  • zamieszkanie w Warszawie lub okolicach.

Oferujemy

Ze swojej strony proponujemy:

  • możliwość rozwoju oraz poznania specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • umowę o pracę oraz dobre warunki finansowe,
  • serię szkoleń,
  • strój służbowy,
  • przejazdy dla pracowników i członków ich rodzin.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Rekrutują z Praca.pl