Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1691745, z dnia 2017-06-19

Vest - Transport AS

W związku z rozwojem firmy, pozyskaniu nowych klientów a tym samym zwiększeniu floty pojazdów poszukujemy kierowcy do pracy w Norwegii w systemie 2/2.

Kierowca C + E

Miejsce pracy: śląskie / południowa Norwegia

Opis stanowiska

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą
  • odpowiedzialne i zgodne z terminami obsługiwanie wyznaczonej trasy
  • dobrych umiejętności prowadzenia pojazdu
  • dbania o czystość w samochodzie oraz w domu
  • przestrzegania norm czasu pracy i jazdy
  • wykonywania załadunków oraz rozładunków (z poprawnym zabezpieczaniem towaru)
  • godne reprezentowanie firmy u klientów

W chwili obecnej firma zatrudnia 16 Kierowców.

Wynagrodzenie za miesiąc (za 10 dni pracy) około 6500zł - 7000zł brutto (około 5000zł - 5400zł netto)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E
  • ważne testy psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy (wbity w prawo jazdy kod 95)
  • karta kierowcy (aktualna)
  • ADR (lub chęć zrobienia w możliwie najszybszym czasie)
  • doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem siodłowym
  • język angielski w stopniu minimum komunikatywnym w mowie i piśmie lub adekwatnie j. norweski. brak spełnienia tego warunku dyskwalifikuje (rozmowa wstępna w w/w języku)
  • uprawnienia na wózek widłowy (lub chęć zrobienia w najszybszym możliwym czasie)
  • nienaganny wizerunek
  • z racji szacunku do pozostałych osób pracujących w firmie, szukamy kierowców niepalących

Oferujemy

  • praca na trasach południowej Norwegii
  • praca 5-dni w tygodniu (Zgodna z tachografem)
  • zagwarantowane zakwaterowanie
  • zatrudnienie w Norweskiej firmie, umowa o prace (na początek na czas określony)
  • pracownikom z rodzinami w Polsce przysługują zasiłki, zgodnie z norweskim prawem- załatwianie formalności we własnym zakresie
  • zarobki (dniówki) 1500 NOK brutto (w systemie 2 tygodniowym wychodzi 10-dni pracy czyli 15000 NOK od tego pobierana jest kwota 100 NOK za mieszkanie za każdy dzień pracy (10x100=1000 NOK) czyli zostaje 14000 NOK brutto. po opłaceniu podatku wynagrodzenie wynosi 11244 NOK. netto. Kierowca dojeżdża do miejsca pracy (zamieszkania) we własnym zakresie, przybliżony koszt dojazdu z polski samolotem w dwie strony to ok. 1000 - 1500 NOK w zależności od cen biletów, miejsca wylotu, wcześniejszej rezerwacji itd.)
  • firma nie zwraca kosztów podróży
  • nowe auto - Scania R580

OSOBOM SZUKAJĄCYM SZYBKIEGO ZAROBKU Z GÓRY DZIĘKUJEMY, NIE JESTEŚMY KOPALNIĄ ZŁOTA I NIE OBIECUJEMY ZŁOTYCH GÓR! SZUKAMY KIEROWCÓW KTÓRZY BARDZIEJ OD WYPŁATY CENIĄ CZAS SPĘDZONY Z RODZINĄ W RODZINNYM DOMU I TO WŁAŚNIE DO NICH KIEROWANA JEST TA OFERTA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl