Kierowca kat. B

F.H. Sawex Sp .z o.o.

Radom (i okolice)

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907373, z dnia 2018-02-13

FIRMA HANDLOWA SAWEX SP. Z O.O.

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom (i okolice)

Opis stanowiska

  • Dostarczanie towaru do klientów firmowym samochodem
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Inne

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B
  • Dobra znajomość topografii Radomia i okolic
  • Pracowitość
  • Energiczność
  • Sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV

z aktualnym zdjęciem w terminie 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia
za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" lub na adres:

FH „Sawex” Sp. z o.o. 26-613 Radom 15 Rajec Poduchowny 60

Poznaj

Firma Handlowa Sawex Sp. z o.o. jest pierwszą hurtownią spożywczą, która rozpoczęła działalność na rynku radomskim w 1989 roku. Od ponad 20 lat jesteśmy znani z doskonałego serwisu i szerokiego asortymentu produktów spożywczych czołowych producentów.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Rekrutują z Praca.pl