Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 963993, z dnia 2016-02-02

MARTRANS

Firma Martrans z siedzibą w Radzyminie

poszukuje osób z całej Polski na stanowisko:

Kierowca kat. C+E (transport międzynarodowy)

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • zatrudnimy kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym - na przerzuty po UE + GB
  • praca w systemie 4:1

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie w poszukiwaniu zakwaterowania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

MARTRANS

Dane firmy

Ul. Wspólna 33/1
05-250 Słupno
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Rekrutują z Praca.pl