Kierowca kat. C+E
pl / en

Pracodawca

profil PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VEGA PIOTR PIĄTKOWSKI

miejscowość poczty Nowe Miasto Lubawskie ulica ul. Brzozowa nr porządkowy 10

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

warmińsko-mazurskie

Więcej o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VEGA PIOTR PIĄTKOWSKI

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Logistyka / Dystrybucja, Motoryzacja

pomorskie

2016-06-29

pomorskie

2016-06-29

Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja

pomorskie, Gdańsk
Polecamy

2016-06-27

pomorskie, Wyszków

2016-06-26

pomorskie, Kwidzyn i okolice

Kierowca kat. C+E- Ogłoszenie archiwalne

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VEGA PIOTR PIĄTKOWSKI / Logistyka / Dystrybucja / Motoryzacja / Transport / Spedycja / pomorskie / cała Polska

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 975368, z dnia 2016-02-04

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE VEGA PIOTR PIĄTKOWSKI

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / cała Polska

Opis stanowiska

  • transport na terenie Polski

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie kierowcy minimum 2lata
  • aktualne prawo jazdy
  • karta kierowcy oraz badania psychologiczne
  • chęć, zapał oraz gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie