Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1026754, z dnia 2016-03-25

"SERWIS 5+" SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy spółką afiliowaną firmy Wayss&Freytag Ingenieurbau AG we Frankfurcie nad Menem, należącej do koncernu Royal BAM z siedzibą w Holandii. Na terenie Polski Wayss&Freytag prowadzi działalność jako Generalny Wykonawca od 1994r.

Zakres naszej działalności obejmuje budowę obiektów przemysłowych, oczyszczalni ścieków, centrów handlowych, hoteli, budynków biurowych zgodnie z życzeniem klienta w systemie "pod klucz". Wysoka jakość wykonywanych przez nas prac i terminowe oddanie inwestycji jest najważniejszym celem naszej działalności. Pracownicy naszej firmy są specjalistami z długoletnim doświadczeniem.

Kierowca

Miejsce pracy: pomorskie / Niemcy

Opis stanowiska

  • praca na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego MAN (wywrotka)
  • transport materiałów budowlanych

Wymagania

  • ważne prawo jazdy kat. C
  • doświadczenie w kierowaniu samochodami ciężarowymi
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość długotrwałej współpracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...

Rekrutują z Praca.pl