Podobne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci aptek Cosmedica aktualnie poszukujemy do nowo otwieranej apteki w Olsztynie osoby na stanowisko:

Kierownik Apteki
Zadania:
  • Organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym i standardami firmy,

  • Zarządzanie podległym personelem,

  • Obsługa pacjenta - "Sprzedaż za I stołem".

Wymagania:
  • Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,

  • Znajomość programu Kamsoft,

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z wymaganym stażem pracy – warunek konieczny,

  • Wysokie zdolności interpersonalne,

  • Wysoka motywacja w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,

  • Kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pominięciem okresu próbnego,
  • Szkolenia twarde i miękkie,
  • Otwarta ścieżka kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość pracy w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość realizacji nowych innowacyjnych pomysłów i rozwiązań,
  • Pakiet medyczny, pakiet MultiSport.
Lubisz wyzwania, w których możesz wykazać się fachową wiedzą, pracowitością i inicjatywą?
Chcesz się rozwijać i samodoskonalić? Dobrze czujesz się w pracy z ludźmi?
Dołącz do zespołu Cosmedica i razem z nami dbaj o zdrowie, samopoczucie i dobrą formę Polaków.

Apteka Cosmedica

Dane firmy

Rembielińska 20/52
03-352 Warszawa
mazowieckie

Poznaj stanowisko: Kierownik Apteki

Kierownik apteki to osoba, która zarządza apteką. Kierownik apteki odpowiedzialny jest za: wydawanie, przechowywanie, oznakowanie i identyfikację środków farmaceutycznych i materiałów medycznych, organizację pracy w aptece zapewniającą prawidłowe sporządzanie leków recepturowych, wytwarzanie leków gotowych i udzielanie informacji o lekach, prowadzenie ewidencji zatrudnionych w aptece aptekarzy ...

Rekrutują z Praca.pl