Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Departamentu Operacji Warszawa
Kierownik Biura Operacji i Kontroli Sieci Oddziałów

Citi Handlowy
Warszawa
praca stacjonarna
2796 dni temu

Ogłoszenie numer: 1246745, z dnia 2016-08-29

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje  7,4 tys. klientów korporacyjnych i 770 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć  60 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 16024526

Opis stanowiska

Kierownik Biura Operacji i Kontroli Sieci Oddziałów odpowiedzialny będzie za zapewnienie procesu efektywnej kontroli, działania w zgodzie z procedurami i obowiązującymi przepisami w obszarze Sieci Oddziałów Dystrybucji Detalicznej, na bieżąco współpracując w tym zakresie z szefem Pionu Operacji oraz szefem Pionu Zarządzania Produktami Detalicznymi, Usługami Maklerskimi, Segmentami i Siecią Oddziałów oraz z przedstawicielami jednostek odpowiedzialnych za audyt i kontrolę.

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie zgodności działania pracowników części operacyjnej oddziałów Banku z wewnętrznymi aktami normatywnymi obowiązującymi w Banku, przepisami prawa powszechnie obowiązującego oraz regulacjami wydawanymi przez właściwych regulatorów
  • Realizacja celów serwisowych, prowadzenie i nadzór nad projektami podnoszącymi jakość obsługi i funkcjonalność oddziałów
  • Nadzór i zapewnienie ciągłości operacyjnej oddziałów
  • Optymalizacja procesów operacyjnych
  • Odpowiedzialność za efektywność i ciągłą poprawę systemu kontroli sieci oddziałów w zakresie zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa operacji wykonywanych w oddziałach
  • Przygotowywanie i wdrażanie projektów dotyczących poprawy funkcjonowania i rozwoju wspieranego obszaru
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku  we wdrażaniu działań poprawiających efektywność operacyjną oddziałów
  • Nadzór nad pracownikami Oddziałów Banku realizującymi zadania operacyjne
  • Przygotowania pracowników Oddziałów Banku do kontroli wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opracowywanie i nadzór nad operacyjnymi procedurami dla Oddziałów Banku
  • Minimalizacja strat operacyjnych oraz nadużyć wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • Praktyczna znajomość dobrych praktyk zarządzania operacyjnego, procesowego zarządzania ryzykiem operacyjnym oraz zarządzania jakością
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość przepisów prawa i rekomendacji Regulatorów w obszarze: ochrony danych osobowych, tajemnicy bankowej, praw konsumentów
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i usprawniania procesów
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze monitoringu zgodności, kontroli lub ryzyka będzie atutem
  • Wysoka świadomość biznesowa i świadomość ryzyk
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość pracy w stabilnej organizacji finansowej o międzynarodowym zasięgu
  • Współpraca z senior managementem w organizacji
  • Możliwość prowadzenia projektów  i realizacji zadań w środowisku międzynarodowym oraz we współpracy z różnymi obszarami biznesowymi
  • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku
  • Szkolenia (zarówno merytoryczne, jak i rozwijające kompetencje miękkie)