Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Kierownik Zespołu Handlowców śląskie
Kierownik ds. handlowych (gospodarka odpadami)

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
śląskie
praca stacjonarna
2688 dni temu

Naszym Klientem jest polska firma oferująca usługi z zakresu gospodarki odpadami, m.in. przetwarzanie i odzysk odpadów oraz ich transport. W ramach dalszego rozwoju działalności poszukują osoby, która dołączy do ich zespołu jako Kierownik ds. handlowych.

Nr Ref.: KH/12/2016

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż usług w zakresie gospodarki odpadami, kontakt z obecnymi klientami, podtrzymywanie relacji
  • Tworzenie ofert, prowadzenie spotkań z Klientami oraz negocjacji cen i warunków odbioru/przekazania odpadów
  • Pozyskiwanie strumienia odpadów i kierowanie do zagospodarowania
  • Realizacja strategii handlowej
  • Ścisła współpraca z firmą transportową oraz z biurem firmy (zamówienia, ofertowanie, fakturowanie)
  • Udział w konferencjach, targach
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży gospodarki odpadami- wymóg konieczny
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podjęcia częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Wiedza na temat rynku, znajomość branży
  • Skuteczność w osiąganiu celów
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Możliwość podnoszenia poziomu własnych kompetencji
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny uzależniony od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych. Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Bora Komorowskiego 44/8 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8736, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.