Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. operacyjnych w handlu

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
2263 dni temu

Ogłoszenie numer: 1907034, z dnia 2018-02-13

Właściciel sieci sprzedaży detalicznej w branży fashion o ogólnopolskim zasięgu
poszukuje do współpracy osoby w charakterze:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Kierownik Operacyjny

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołami sprzedażowymi w podległych jednostkach
  • wyznaczanie zadań oraz egzekwowanie ich wykonania
  • działania operacyjne związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy
  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie jednostek handlowych
  • stała kontrola nad przestrzeganiem obowiązujących wytycznych firmowych
  • podejmowanie decyzji personalnych, oceny pracowników, szkolenia
  • rekrutacja, budowanie zespołów i wdrażanie nowych pracowników
  • raportowanie, analiza danych

Wymagania

  • konieczne doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym lub jako Area Menadżer
  • wykształcenie wyższe ukończone
  • znajomość zasad Visual Merchandisingu
  • samodzielność w działaniu,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozytywne nastawienie
  • umiejętność priorytetowania zadań
  • umiejętność skutecznego delegowania zadań i motywowania zespołów
  • praktyczna  znajomość technik sprzedaży oraz przepisów prawa pracy
  • doświadczenie w układaniu harmonogramów pracy
  • szybkie i skuteczne reagowanie na potrzeby podległych jednostek
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży na terenie całego kraju

Oferujemy

  • dynamiczna i odpowiedzialna praca dla osób lubiących wyzwania
  • współpraca ze znaną i stabilną marką
  • współpraca oparta na zasadach kontraktu menadżerskiego
  • praca mobilna na terenie całej Polski