Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów

Poznaj stanowisko:
Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...


czytaj więcej: Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Kadra zarządzająca / pomorskie / Gdańsk

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Naczelnik w Wydziale Zapobiegania i Naprawy Szkód w Środowisku oraz Informacji o Środowisku i Zarządzania Środowiskiem. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku pomorskie

Dyrektor Regionu PROFI CREDIT POLSKA S.A. pomorskie

Manager Zarządzania Łańcuchem Dostaw/Supply Chain Manager (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. pomorskie

ERP Project Manager Nigel Frank International pomorskie

AR Team Leader Hays Poland pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
Gdańsk
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
Gdańsk
Nr Ref.: 1068926
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym Klientem jest koncern energetyczny. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko kierownika ds. rozwoju nowych biznesów.
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów opracowuje koncepcję zaangażowania w nowe biznesy. Przygotowuje analizy techniczno-ekonomiczne oraz wskazuje szanse i ryzyka zaangażowania w nowe biznesy. Kierownik prowadzi stały monitoring tendencji rozwoju branży energetycznej i okołoenergetycznej w Polsce i na świecie oraz prowadzi i rozwija przedsięwzięcia rozwijające nowe gałęzie działalności. Kierownik ocenia możliwości implementacji innowacyjnych przedsięwzięć okołoenergetycznych oraz wspiera zarząd w podejmowaniu strategicznych decyzji w zakresie wejście w nowe biznesy.
Idealny kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe techniczne i jest to wymóg konieczny. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze strategii i rozwoju w branży energetycznej zdobyte w koncernie energetycznym lub firmie konsultingowej wyspecjalizowanej we współpracy z koncernem energetycznym. Kandydat musi mówić bardzo dobrze w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS