Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów

Hays Poland

Gdańsk

754 dni temu

Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
Gdańsk
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów
Gdańsk
Nr Ref.: 1068926

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym Klientem jest koncern energetyczny. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko kierownika ds. rozwoju nowych biznesów.
Kierownik ds. rozwoju nowych biznesów opracowuje koncepcję zaangażowania w nowe biznesy. Przygotowuje analizy techniczno-ekonomiczne oraz wskazuje szanse i ryzyka zaangażowania w nowe biznesy. Kierownik prowadzi stały monitoring tendencji rozwoju branży energetycznej i okołoenergetycznej w Polsce i na świecie oraz prowadzi i rozwija przedsięwzięcia rozwijające nowe gałęzie działalności. Kierownik ocenia możliwości implementacji innowacyjnych przedsięwzięć okołoenergetycznych oraz wspiera zarząd w podejmowaniu strategicznych decyzji w zakresie wejście w nowe biznesy.
Idealny kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe techniczne i jest to wymóg konieczny. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze strategii i rozwoju w branży energetycznej zdobyte w koncernie energetycznym lub firmie konsultingowej wyspecjalizowanej we współpracy z koncernem energetycznym. Kandydat musi mówić bardzo dobrze w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...
Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager) Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl