Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Kierownik Działu Jakości
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: QM/MW
Zadania:
  • zarządzanie polityką jakościową firmy poprzez wdrażanie oraz monitorowanie systemów kontroli jakości,
  • wybór, ocena, kalibracja i certyfikacja urządzeń pomiarowo- kontrolnych,
  • zarządzanie procesem reklamacji poprzez podejmowanie odpowiednich kroków zapobiegawczych,
  • reprezentowanie Zarządu firmy w obszarze Ochrony Środowiska oraz Bezpieczeństwa Informacji,
  • dążenie do podnoszenia jakości procesów produkcyjnych i około produkcyjnych oraz produktów firmy.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w zakresie Zarządzania Jakością),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • wiedza w zakresie nowoczesnych systemów zarządzania jakością,
  • znajomość merytorycznych oraz prawnych zagadnień związanych z ochroną środowiska oraz bezpieczeństwem i higieną pracy.
Firma oferuje:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych oraz rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontroli Jakości

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl