Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Recepcji

Action Recruitment
lubelskie
praca stacjonarna
2432 dni temu

Ogłoszenie numer: 1756441, z dnia 2017-08-28

Action Recruitment zajmuje się rekrutacją pracowników na stanowiska kierownicze i zarządzające branży hotelarskiej już od ponad 43 lat.

Nasi klienci to renomowane hotele i obiekty gastronomiczne na terenie Irlandii, Irlandii Północnej oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Znamy swoich klientów osobiście i doskonale rozumiemy co jest oczekiwane od kandydatów.

Decydując się na zgłoszenie swojej kandydatury za naszym pośrednictwem możesz być spokojny, Twoja kariera i bezpieczeństwo są w dobrych rękach.

Nigdy, pod żadnym pozorem nie pobieramy opłat od kandydatów.

Action Recruitment poszukuje kandydatów na pozycję:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • miejsce pracy: Irlandia
  • pracodawca: Hotel 5*

Action Recruitment poszukuje kandydatów na stanowiska Kierownika Działu Recepcji w luksusowym hotelu 5* znajdującym się Irlandii regionie Connacht.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie obsługi gości hotelowych na najwyższym poziomie, planowanie, zarządzanie, nadzorowanie pracy zespołu pracowników.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy zdobytego w 4* lub w 5* hotelu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana
  • wykształcenia w zakresie turystyki i rekreacji lub hotelarstwa mile widziane
  • wysoka kultura osobista
  • orientacji na wysoką jakość obsługi gości
  • samodzielności w działaniu i doskonałej organizacji pracy

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na warunkach irlandzkich – irlandzki pracodawca
  • szkolenia stanowiskowe zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze
  • pomoc w relokacji