Kierownik Działu Rozwoju Produktów

EFL Polaris Sp. z o.o.

Słupno k. Radzymina

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880489, z dnia 2018-01-03

EFL Polaris to jeden z wiodących polskich producentów opraw i systemów  oświetleniowych LED.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Słupno k. Radzymina

Opis stanowiska

Jeśli jesteś inżynierem z zakresu który będzie pozwalał na zarządzanie pracą działu producenta opraw oświetleniowych LED, jesteś bardzo poukładany a jednocześnie potrafisz odejść od schematycznego myślenia, potrafisz zarządzać pracą innych ale również słuchać i zdobywać wiedzę od innych – zgłoś się do nas. Poszukujemy samodzielnego, skupionego na rozwiązywanych problemach i bardzo dokładnego ale jednocześnie twórczego managera, który rozwinie i będzie potrafił zarządzać naszym działem rozwoju produktów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie podległym zespołem konstruktorów elektroników i mechaników przygotowujący nowe konstrukcje opraw i systemów oświetleniowych, technologie produkcyjne oraz stały up-grade dotychczasowych rozwiązań.
  • Przygotowanie pomysłu oraz wdrożenie weryfikacji i oceny pracy podległych pracowników opartego o wybrane KPI.
  • Nadzór nad wszystkimi projektami prowadzonymi przez dział rozwoju produktów,
  • Prowadzenie działań dla ciągłego podnoszenia kompetencji i rozwoju podległych pracowników w zakresie potrzebnym dla sprawnego funkcjonowania działu oraz stałego bezpiecznego rozwoju produktów i firmy,
  • Zapewnienie efektywnej współpracy zarządzanego działu z innymi, dostawcami, klientami oraz instytucjami certyfikującymi oprawy produkowane przez firmę,
  • Odpowiedzialność za gromadzenie, odpowiednie zabezpieczenie i właściwe użytkowanie przez zasoby firmy dostępnej jak i zdobytej wiedzy technologicznej i technicznej w zakresie prowadzonej przez nią produkcji,
  • Ciągła kontrola możliwości uzyskiwania lepszych parametrów jakościowych i optymalizacji kosztów produktów,
  • Nadzór nad wyborem technologii, dostawców komponentów i usług dla prowadzonej produkcji,
  • Rozwój współpracy z dostawcami wybranych rozwiązań dla firmy,
  • Współpraca z działem sprzedaży firmy dla wypracowania skutecznych metod obserwacji i analizy rynku [potrzeby klientów, działania konkurencji, obserwowanie i weryfikacja możliwości i opłacalności podążania za trendami],
  • Prowadzenie prac działu i raportowania ich zaawansowania z użyciem systemu ERP [CDN XL].

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, studia inżynierskie (mechanika i budowa maszyn; materiałoznawstwo; elektronika, elektrotechnika, lub inne),
  • Konieczne minimum 2 letnie doświadczenie jako konstruktor, inżynier R&D, kierownik produkcji lub technolog,
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętności obsługi programów służących do projektowania – najlepiej SolidWorks, CAD 2D/3D oraz pakietów MS Office,
  • Umiejętność przywódcze, analityczne i jasnego komunikowania się z innymi,
  • Samodzielność i nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność planowania oraz raportowania wyników,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji działającej na polu nowoczesnych technologii,
  • Możliwość stałego rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Szkolenia techniczne i umiejętności handlowych,
  • Wynagrodzenie zawierające bardzo atrakcyjny system motywacyjny zależny od wyników pracy,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Poznaj

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku jako producent opraw, dostawca rozwiązań oświetleniowych, systemów zasilania, sterowania i zarządzania infrastrukturą oświetleniową, w tym aplikacji ściśle specjalistycznych. Od ponad 10 lat wykorzystujemy dostęp do technologii LED przez co zaliczamy się do prekursorów jej rozwoju w Polsce. Oferujemy gamę opraw oraz systemów oświetleniowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Nasi konstruktorzy współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami przez co zapewniamy naszym Klientom energooszczędne i ekologiczne rozwiązania przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych i standardów oświetleniowych. Realizujemy zlecenia przygotowania konstrukcji i technologii oraz produkcji na indywidualne zamówienie naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Rekrutują z Praca.pl