Praca.pl Praca Dolnośląskie Kierownik ds. Spedycji Międzynarodowej Dolnośląskie
Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Drobnicowej

ROHLIG SUUS Logistics SA
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
praca stacjonarna
2516 dni temu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref.: KGG/WRO/03/2017
Proponujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie pracą zespołu spedytorów
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Podtrzymywanie i budowa dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Wspieranie działu sprzedaży w rozwoju Klientów
  • Dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych oferowanych Klientom
Oczekiwania:
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem na poziomie kierowniczym w sektorze TSL
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drobnicowymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.